
Пастель суха, професійна, м'яка, СІРИЙ, квадр., MPV-12G, MUNGYO
585 ₴
- Готово до відправки
- +380 (93) 303-42-99
- +380 (98) 700-65-16
- +380 (67) 523-59-64
Пастель суха, професійна, м'яка, СІРИЙ, квадр., MPV-12G, MUNGYO
Набори сухої пастелі Mungyo - прекрасний вибір поціновувачів хорошої якості.
Пастель прекрасно лягає на жорсткі поверхні - пастельний або акварельний папір, картон або полотно.
Пастель ідеально розтушовується, залишає ніжний оксамитовий відтінок.
Пастель виготовлена із високоякісної сировини, яка забезпечує інтенсивні, яскраві відтінки, високу світлостійкість і, відчутну на дотик, крихку, м'яку структуру.
Квадратна форма сухої пастелі Mungyo робить простим нанесення як тонких ліній (кутиком), так і широких штрихів (всією поверхнею зрізу).
Кожна пастель у наборах обгорнута у папір.
Пастель доступна в наборах по 12, 24, 36, 48, 72 кольору, у чотирьох серіях: Асорті - приємні, вдало підібрані традиційні кольори, Сірий - ідеальний спектр для графічних робіт, відмінна розтяжка сірих відтінків, Вугілля - ідеально підходять для замальовок, нарисів, Земля - приглушені, теплі м'які відтінки; розмір кожної пастелі d: 10х10х66 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mungyo |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 66 мм |
| Тип | Пастель суха |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Сірий |
| Фасовка | Набір |
| Загальна кількість предметів | 12 шт. |
- Ціна: 585 ₴




