Набори сухої пастелі Mungyo серії MPS - прекрасний вибір для тих, хто хоче спробувати себе в пастельній техніці!
Пастель прекрасно лягає на жорсткі поверхні - пастельний або акварельний папір, картон або полотно.
Пастель виготовлена із високоякісної сировини, яка забезпечує інтенсивні, яскраві відтінки, високу світлостійкість і м'яку структуру, досить легко розтирається пальцями.
Квадратна форма сухої пастелі Mungyo робить простим нанесення як тонких ліній (кутиком), так і широких штрихів (всією поверхнею зрізу).
Пастель доступна в наборах
Пастель у наборах не обгорнута у папір. По 24, 32, 48 і 64 кольори, розмір кожної пастелі d: 8х8х27мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість кольорів у наборі | 41 і більше |
| Довжина | 8 мм |
| Фасовка | Набір |
| Тип | Пастель суха |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 27 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 8 мм |
| Виробник | Mungyo |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 972 ₴



