
Пастель суха.№ 055 Pink madder lake, MUNGYO, арт. 8804819992554
від 42 ₴
- Готово до відправки
- +380 (93) 303-42-99
- +380 (98) 700-65-16
- +380 (67) 523-59-64
Пастель суха. № 055 Pink madder lake, MUNGYO, арт. 8804819992554
Суха пастель Mungyo - прекрасний вибір поціновувачів хорошої якості.
Пастель прекрасно лягає на жорсткі поверхні - пастельний або акварельний папір, жорсткий картон або полотно.
Пастель ідеально розтушовується, залишає ніжний оксамитовий відтінок.
Пастель виготовлена із високоякісної сировини, яка забезпечує інтенсивні, яскраві відтінки, високу світлостійкість і, відчутну на дотик, крихку, м'яку структуру.
Квадратна форма сухої пастелі Mungyo робить простим нанесення як тонких ліній (кутиком), так і широких штрихів (всією поверхнею зрізу).
Кожна пастель обгорнута у папір. Номер та назва кольору на кожній пастелі буде корисна Вам при новому замовленні!
Гама поштучної сухої пастелі: 70 класичних кольорів, доступна поштучно розмір d: 10х10х66мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mungyo |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Довжина | 66 мм |
| Тип | Пастель суха |
| Упаковка | Без упаковки |
| Колір | Рожевий |
| Фасовка | Поштучно |
| Загальна кількість предметів | 1 шт. |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
- Ціна: від 42 ₴
