
Пастель суха. № 015 Terra cotta, MUNGYO, арт. 8804819992158
від 42 ₴
- Готово до відправки
- +380 (93) 303-42-99
- +380 (98) 700-65-16
- +380 (67) 523-59-64
Пастель суха. № 015 Terra cotta, MUNGYO, арт. 8804819992158
Суха пастель Mungyo - прекрасний вибір поціновувачів хорошої якості.
Пастель прекрасно лягає на жорсткі поверхні - пастельний або акварельний папір, жорсткий картон або полотно.
Пастель ідеально розтушовується, залишає ніжний оксамитовий відтінок.
Пастель виготовлена із високоякісної сировини, яка забезпечує інтенсивні, яскраві відтінки, високу світлостійкість і, відчутну на дотик, крихку, м'яку структуру.
Квадратна форма сухої пастелі Mungyo робить простим нанесення як тонких ліній (кутиком), так і широких штрихів (всією поверхнею зрізу).
Кожна пастель обгорнута у папір. Номер та назва кольору на кожній пастелі буде корисна Вам при новому замовленні!
Гама поштучної сухої пастелі: 70 класичних кольорів, доступна поштучно розмір d: 10х10х66мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Пастель суха |
| Фасовка | Поштучно |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Загальна кількість предметів | 1 шт. |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
| Упаковка | Без упаковки |
| Виробник | Mungyo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Теракота |
- Ціна: від 42 ₴
